Get Adobe Flash player

Rok 2016

Wesele Marka Rewuckiego

 

W dniu 27 sierpnia byliśmy z „delegacją” w Marka Rewuckiego naszego membera.Fotka z młodymi i eskorta przez miasto w piękny słoneczny dzień .

Państwu Młodym życzymy dużo zdrowia i szczęścia.

 

 

 

BroszuraBERLIN 2016

W dniu 29-31.07. odbył się wyjazd LADYS OF HARLEY do Berlina na pierwszy kobiecy zlot organizowany przez damski klub motocyklowy  klub The Curves MC. Program Petrolletes obejmował: koncerty, występy, pokazy motocyklowych filmów, warsztaty, wyścigi motocyklowe oraz nieustanną imprezę w rytmie silników. Na scenie   kobiety, które osiągnęły sukces w dziedzinie motoryzacji w roli: projektantów, mechaników, dziennikarzy itp... opowiadały o swoim doświadczeniu, i zarażały swą pasją.

Całemu wydarzeniu przyświecało hasło: Unite-Rally-Race Party-Dance-Camp-Repeat, które miało zjednoczyć  motocyklistki z różnych części Europy, a nawet świata.

Spędziłyśmy uroczy wspólny weekend!

WYPRAWA DO RUMUNII ( 24.06.- 02.07.2016)

W pierwszym dniu, na przemian jadąc w upale i w ulewie dotarliśmy do Popradu. W kolejnym przywitała nas Oradea i tu rozpoczęła się nasza przygoda z Rumunią (jej autostradami, drogami lokalnymi i bezdrożami). Dalszy ciąg wyprawy prowadził malowniczą ale w remoncie, drogą górską do Bran, miejscowości słynącej z „zamku Drakuli”, który oczywiście zwiedziliśmy i udaliśmy się na przejażdżkę słynną malowniczą Transfogarską trasę, a potem do Timisoary miejscowości zwanej niegdyś Małym Wiedniem. Po zwiedzeniu zabytków tego uroczego i spokojnego miasta udzieliła się nam jego sielska atmosfera. Niestety nadszedł czas na powrót. Przez Węgry do Wiednia, a następnie do kraju. Średnio nakręciliśmy ok. 3300km. A niektóry z nas biorący udział w HOG Rally w Portoroz przejechali ponad 5000km. Rumunia pozytywnie nas zaskoczyła. Swoimi czystymi miastami, pięknymi widokami Karpat i sielankową atmosferą staroczesnych wsi z pasącym się bydłem przy drogach. Ale już po powrocie zaczęliśmy planować kolejne wyprawy .

 

Opole - Dzień dziecka

Jak co roku nasz Chapter uczestniczył w uroczystym festynie w Opolu zorganizowanym na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Paradą 20 motocykli wjechaliśmy do Opola . Frekwencja dopisała , pomogli również koledzy z innych klubów. Uczestniczyliśmy również w dwudziestopięcioleciu fundacji Państwa Jednoróg opiekujących się 1500 dziećmi z porażeniem mózgowym . Po obiadku w dobrych humorach i przy pięknej pogodzie wróciliśmy do domów.


Więcej artykułów…