Get Adobe Flash player

Rok 2016

ROAD TO HEL(L)

W dniach 27.05 - 29.05.2016r odbył się zlot motocyklowy „ROAD TO HEL(L)” organizowany przez Chapter H.O.G. Gdańsk Poland North Side. Nasz klub w licznej grupie uczestniczył w tej imprezie. Atrakcje jakie przygotowali nam gospodarze to koncerty z przeglądu kapel kaszubskich, licytacje, konkursy jazdy wolnej, parada motocyklowa, pieczenie dzika, fajerwerki, tańce ognia oraz losowania wielu nagród. Jednak sam dojazd na Hel był sam w sobie dużą atrakcją ( z Wrocławia to ok. 650km). Na koniec imprezy otrzymaliśmy pamiątkowe podziękowania dla całego Chapteru za kolejny przyjazd .

Sądzę , że w przyszłym roku również pojawimy się na tej zacnej imprezie; Przecież to koniec Polski , a może początek?

ŚWIATOWY DZIEŃ MOTOCYKLISTEK

Między innymi z tej okazji w dniach 7-8.05.2016 odbyła sie wycieczka naszych Ladies of Harley do Warszawy. W pięć motocykli  żeńska ekipa zrobiła 840 km oraz spędziła uroczy weekend u koleżanki Beaty (Member H.O.G® Chapter Wrocław). Korzystając z okazji dziewczyny odwiedziły koleżanki  z LOH z HOG-u Warszawa.

 

alt

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016

W dniach 22-24.04.2016 r. nastąpiło w naszym klubie oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016. Uroczystość miała miejsce w miejscowości Sienna, nieopodal Czarnej Góry, w uroczej karczmie Puchaczówka. Podczas części oficjalnej 2 osoby ( Prospect ) otrzymały pełne barwy klubowe awansując do rangi Member HOG Chapter Wrocław, a tak bardziej precyzyjnie LOH. Wszystkich obecnych czekały liczne atrakcje: biesiada przy ognisku, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, obiad w Browarze w miejscowości Kamienica oraz uroczysta kolacja i degustacja trunków połączona z tańcami w Puchaczówce. Zaś dla „twardzieli” przygotowano intensywny kurs tańca kowbojskiego liniowego.
Tak jak dojazd w piątek przebiegał w słonecznej aurze, to już powrót w niedzielę po nocnych opadach śniegu odbył się w nieco zmienionej scenerii.
Ale na przekór zimowej aurze SEZON MOTOCYKLOWY 2016 został rozpoczęty.

 

W dniach 22-24.04.2016r nastąpiło w naszym klubie oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016. Uroczystość miała miejsce w miejscowości Sienna nieopodal Czarnej Góry w uroczej karczmie Puchaczówka. Podczas części oficjalnej 2 osoby (Prospect) otrzymały pełne barwy klubowe stając się Member HOG Chapter Wrocław, a tak bardziej precyzyjnie LOH. Wszystkich obecnych czekały liczne atrakcje: biesiada przy ognisku, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, obiad w Browarze w miejscowości Kamienica oraz uroczysta kolacja i degustacja trunków połączona z tańcami w Puchaczówce, a dla „twardzieli” przygotowano intensywny kurs tańca kowbojskiego liniowego.
Tak jak dojazd w piątek przebiegał w słonecznej aurze, to powrót w niedzielę po nocnych opadach śniegu odbył się w nieco zmienionej scenerii.
Ale na przekór zimowej aurze SEZON MOTOCYKLOWY 2016 został rozpoczęty.

Otwarcie Sezonu 2016

Wielkanoc 2016

Rodzinnych , Pogodnych, Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzy HOG Chapter WrocławCzas rozpocząć sezon motocyklowy , a więc 16.04.2016 wszyscy spotykamy się na oficjalnym Wrocławskim Rozpoczęciu Sezonu  o 10:00 pod Halą Stulecia.
Do zobaczenia.

Więcej artykułów…