Get Adobe Flash player

Rok 2015

Wigilia

W dniu 19.12.2015r w siedzibie naszego klubu odbyła się uroczysta wigilia. Po przełamaniu się opłatkiem i krótkich życzeniach odśpiewaliśmy już tradycyjnie jedną kolędę. Następnie rozpoczęliśmy degustację potraw (oczywiście min. 12szt) i do późnych godzin nocnych wspominaliśmy nasze wyprawy, planując nowe w roku 2016.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia :

 

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Kolejny zaś rok niech będzie
czasem pokoju oraz realizacji
osobistych zamierzeń.

 


MOTO MIKOŁAJE 2015

Pogoda dopisała, a akcja pokazała jak wielkie mamy serca.Akcja zakończyła sie widowiskowa parada ok. 500 Mikołai na motocyklach,  którzy zawieźli dzieciom prezenty . Udało uzbierać się  12 tys. zł z których cześć została przeznaczona na paczki dla dzieci a cześć na sprzęt medyczny niezbędny dla hospicjum . Dnia 6 grudnia odbyła sie impreza Moto Mikołaje Wrocław 2015, w której licznie uczestniczyliśmy  . Impreza miała na celu pomoc dzieciom z hospicjum Wrocławskiego oraz z Świetlicy Środowiskowej . Dodatkowym celem imprezy była integracja środowiska motocyklowego we Wrocławiu . W imprezie wzięły udział wszystkie wrocławskie kluby motocyklowe  oraz wielu innych mikołajów na swych jednośladach.  Wszyscy motocykliści zaangażowali się  w zbiórkę pieniędzy dla dzieci .

ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2015

 

Zakończenie sezonu motocyklowego HOG Chapter Wrocław odbyło się w dniach 16 – 18.10.2015r w miejscowości Szczawno Zdrój. Pogoda tym razem nie dopisała i musieliśmy dojechać samochodami, co też miało swój plus – dziewczyny wreszcie nie narzekały na brak miejsca na swoje sukienki, buty i kosmetyki. Pierwszego dnia imprezę rozpoczęliśmy grillem, na szczęście w zadaszonej zewnętrznej części lokalu Dworzysko. Dyskusje oraz wspomnienia wyjazdów umilały deszczowy wieczór. Luzik przedstawił nam program przyszłorocznego wyjazdu do Rumunii.


W sobotę po śniadaniu wybraliśmy się na zwiedzanie Zamku Książ oraz kopalni, a obecnie już Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia. Na podzamczu wzięliśmy udział w zawodach w strzelaniu z kuszy do celu. Wieczorem z udziałem Dealera rozpoczęła się uroczysta kolacja podsumowująca sezon jeździecki 2015. Podczas części oficjalnej trzy osoby otrzymały pełne barwy naszego klubu stając się Member HOG Chapter Wrocław. Zabawy, tańce, dyskusje , opowiadania ……. trwały do późnych godzin nocnych. W niedzielę w dobrym nastroju wróciliśmy do naszych domów.


Czekamy z utęsknieniem na uroczyste rozpoczęcie kolejnego sezonu motocyklowego