Get Adobe Flash player

CHAPTER

 

 

HOG to organizacja skupiającą motocyklistów, posiadaczy motocykla Harley Davidson a czemu służy HogChapterWrocławPoland – to organizacja Klub Motocyklowy, która ma być platformą do kontaktowania się motocyklistów, miejscem powstawania przyjaźni, wymiany poglądów, miejscem gdzie powstaną pomysły, co do wspólnych podróży, wreszcie miejscem gdzie nauczymy się zasad życia klubowego – wzajemnego szacunku oraz pomocy uczącym się i słabszym. Bezpiecznych sposobów poruszania się po drodze. Nie bez znaczenia są preferencje i przywileje, jakie daje nam członkostwo w HOG oraz własnym chapterze. Nasz Dealer Appaloosa udostępnia nam bezpłatnie pomieszczenie klubowe do naszych spotkań klubowych a nawet dla indywidualnych towarzyskich (imieniny, czy też inne), dla członków, którzy zechcą zakupić nowe motocykle HCWP uzyska korzystne rabaty, specjalnie będą też traktowani członkowie HCWP przy zakupach w salonie oraz naprawach i serwisowaniu swoich motocykli. Eventy oraz spotkanie klubowe zawsze będą wspierane prze Naszego dealera, ale też i my, jako członkowie HCWP będziemy czynnie uczestniczyli w Dniach otwartych oraz Zlotach organizowanych prze Dealera. HCWP przez cały rok będzie skupiał się na działaniach na rzecz członków, co najmniej 3 razy w roku będzie zorganizowany wspólny wyjazd integracyjny ( zarówno zimą) oraz liczne wyjazdy na krajowe i międzynarodowe zloty motocyklowe. Tradycja HCWP będą też, co weekendowe wspólne przejażdżki po okolicy – celem wspólnego i integracyjnego spędzania czasu.
Każdy z pełnoprawnych członków HCWP ma prawo do noszenia barw klubowych, i wykonywania funkcji do reprezentacji na zewnątrz, warunkiem jest aktualne członkostwo w HOG oraz akceptacja władz chapteru, co do członkostwa w HCWP.
- organizacja wspólnych klubowych wyjazdów, także po sezonie ( narty, skutery śnieżne ). Organizacja własnych spotkań wyjazdowych integracyjnych oraz spotkań z innymi chapterami w kraju i za granicą.
CEL Podstawowy HCWP ma być grupą przyjaciół szanujących zasady życia klubowego, propagujący te zasady na zewnątrz. Miejscem wymiany informacji i rozwijania naszej pasji – jazdy na motocyklu HD, pomocy koleżeńskiej oraz miejscem dla członków naszych rodzin a w szczególności naszych „Lady of Harley”


Zebrania klubowe odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca w Clubhousie Appaloosa przy ul. Partynickiej 8 we Wrocławiu – jeżeli masz Harleya i jesteś zainteresowana/y to zapraszamy do wspólnej przygody !

 

President /Director – Radosław Podejma

Assistent Director – Bogusław Rorbach 

Treasurer – Wojciech Grzeczka

Secretary - Maciej Janicki


 

Road Capitan- Mieczysław Tymiński

Webmaster- Andrzej Stysz

Historian – Zdzisław Wasiak

Road Capitan – Radosław Podejma

Road Capitan- Bogusław Rorbach

Road Capitan- Waldek Pióro

Pfotographer I – Robert Kłosiński

Editor - Maciej Janicki

Safety Officer - Joachim Kopica

Activities Officer - Przemysław Mądrzak

L.O.H. Officer - Katarzyna Podejma

Membership Officer - Dariusz Kwieciński


 

 

Na dzień dzisiejszy Chapter liczy 35 członków i 4 kandydatów, jeżeli chcesz do nas dołączyć zapraszamy i prosimy  o kontakt .

Siedziba Chapteru to Wrocław ul.Partynicka  8.

Nasz dealer:

alt

http://www.appaloosa.pl/