Get Adobe Flash player

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016

W dniach 22-24.04.2016 r. nastąpiło w naszym klubie oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016. Uroczystość miała miejsce w miejscowości Sienna, nieopodal Czarnej Góry, w uroczej karczmie Puchaczówka. Podczas części oficjalnej 2 osoby ( Prospect ) otrzymały pełne barwy klubowe awansując do rangi Member HOG Chapter Wrocław, a tak bardziej precyzyjnie LOH. Wszystkich obecnych czekały liczne atrakcje: biesiada przy ognisku, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, obiad w Browarze w miejscowości Kamienica oraz uroczysta kolacja i degustacja trunków połączona z tańcami w Puchaczówce. Zaś dla „twardzieli” przygotowano intensywny kurs tańca kowbojskiego liniowego.
Tak jak dojazd w piątek przebiegał w słonecznej aurze, to już powrót w niedzielę po nocnych opadach śniegu odbył się w nieco zmienionej scenerii.
Ale na przekór zimowej aurze SEZON MOTOCYKLOWY 2016 został rozpoczęty.

 

W dniach 22-24.04.2016r nastąpiło w naszym klubie oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016. Uroczystość miała miejsce w miejscowości Sienna nieopodal Czarnej Góry w uroczej karczmie Puchaczówka. Podczas części oficjalnej 2 osoby (Prospect) otrzymały pełne barwy klubowe stając się Member HOG Chapter Wrocław, a tak bardziej precyzyjnie LOH. Wszystkich obecnych czekały liczne atrakcje: biesiada przy ognisku, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, obiad w Browarze w miejscowości Kamienica oraz uroczysta kolacja i degustacja trunków połączona z tańcami w Puchaczówce, a dla „twardzieli” przygotowano intensywny kurs tańca kowbojskiego liniowego.
Tak jak dojazd w piątek przebiegał w słonecznej aurze, to powrót w niedzielę po nocnych opadach śniegu odbył się w nieco zmienionej scenerii.
Ale na przekór zimowej aurze SEZON MOTOCYKLOWY 2016 został rozpoczęty.