Get Adobe Flash player

Polish Bike Week 2019


Karpacz 2015

KARPACZ 2015

W dniach od 06 do 09.08.2015r odbył się już VIII Piknik Entuzjastów Harley Davidson.

Pierwszego dnia impreza odbywała się na terenie miasteczka Western City gdzie odbyły się eliminacje Festiwalu Ikony Rocka . Jury któremu przewodniczył znany Polski muzyk Maciej Dłużniewski , laureat PAGE zagrał jako nagrodę koncert główny przed Piotrem Nalepą. W kolejnym dniu impreza przeniosła się już na Stok Relax przy Dworze Liczyrzepy gdzie od wczesnych godzin rannych można było zakupić koszulki i inne atrybuty zlotowe upoważniające do brania udziału w losowaniu nagród i wstępu do strefy VIP. Dodatkowo na terenie pikniku można było zaopatrzyć się na wielu stoiskach w różnego rodzaju ciuchy motocyklowe i nie tylko. Zimne piwo i tradycyjne potrawy grilowe królowały aż do końca imprezy. W piątek odbyły się eliminacje do IV Mistrzostw Polski w Wolnej Jeździe, a sobotę finał mistrzostw , który wygrał Tomasz Kubiczek. Pierwsze trzy miejsca premiowane były zagranicznymi wycieczkami do Hiszpanii , Francji i Włoch.

Głównym punktem programu całego pikniku była PARADA MOTOCYKLISTÓW, w której wzięło udział ponad 360 maszyn. Parada rozpoczęła się tradycyjnie z pod Białego Jaru, wiodła poprzez rynek gdzie nasz President w imieniu organizatorów wręczył koszulki klubowe drużynie siatkarskiej z Zespołu Szkół w Karpaczu. Atrakcjami Imprezy były liczne koncerty. Jako pierwszy wystąpił PAGE LAUREAT KONCERTU IKONY ROCKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO Tadeusza Nalepę , potem syn Miry Kubasińskiej i Tedeusza Nalepy - Piotr Nalepa Breakout Tour zagrał cudowny koncert następnie wystąpił Klodi, Tadeusz Nalepa Tribute& Jary Jaryczwski OZ, Antyradio Coverband który wdzięcznie przygrywał dodając emocji w losowaniu Harleya.

Oczywiście można było skorzystać z jazdy testowymi motocyklami Harley Davidson, Indian i Victory a wieczorami poszaleć na imprezach w Dworze Liczyrzepy gdzie DJ Janek dowodził do rana. Głównymi nagrodami podczas sobotniego losowania był Harley Davidson „na zawsze” oraz Harley Davidson na weekend. Motocykl Harley pojechał do znanego zlotowicza do Stargardu Szczecińskiego .

W sobotę podczas uroczystego obiadu Klubowego HCWP w Hotelu Relax zostały wręczone pełne barwy klubowe dwóm Prospektom, nastąpiło omówienie Pikniku oraz podziękowanie Sponsorom. W obiedzie brał też udział nasz Dealer i założyciel Józef Biegaj, który podsumował działanie Chapteru na przełomie kilku ostatnich lat oceniając go jako wspólny sukces .

Z opiniami o naszym Pikniku można zapoznać się na:

https://czadrow.wordpress.com/2015/08/09/piknik-harley-davidson-2015-2/

oraz

http://youtu.be/h5Yv5V2VWGc

 

 


sponsorzy Karpacz 2015

SPONSORZY ZLOTU

 

 lech   Logo odwrocone niebieskie    

 

 logo relaks   visman   

  appaloosa baner  organica  ronal logo  wester city logo

 

gb

 

cocacola

  

logo PNG  bacowkiMR logo trzy czestotliwosci  0    Copy of Mercure hotels cmjn 

Karpacz wygraj Harleya 2015

 

NAGRODA W KONKURSIE HARLEY NA ZAWSZE

 

harley 1280X800

regulamin Karpacz Ikony Rocka 2015

 

REGULAMIN

IKONY ROCKA FESTIVAL KARPACZ 2015

TADEUSZ NALEPA

1.

W konkursie: IKONY ROCKA FESTIVAL 2015 – poświęconemu twórczości TADEUSZA NALEPY, zwanym dalej Festiwal mogą wziąć udział soliści oraz zespoły muzyczne wykonujące wszystkie gatunki muzyczne.

2.

W Konkursie Festiwalowym mogą wziąć udział zespoły, które nie są związane kontraktem płytowym z wytwórnią płytową.

3.

Festiwal podzielony jest na trzy etapy: kwalifikacyjny, konkursowy i koncertowy.

4.

W etapie kwalifikacyjnym zainteresowani Wykonawcy przedstawiają autorski materiał muzyczny w formie dwóch własnych utworów oraz własną interpretację jednego utworu Patrona Festiwalu.

5.

Zainteresowany udziałem Wykonawca dokonuje zgłoszenia w formie e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści maila powinny znajdować się podstawowe informacje o dorobku zespołu z danymi kontaktowi oraz z jego składem personalnym.
Utwory biorące udział w części kwalifikacyjnej należy przesłać w formacie MP3 za pomocą serwera www.wetransfer.com oraz umieścić link w treści maila.

6.

Termin nadsyłania zgłoszeń 15 czerwca 2015.

7.

Spośród nadesłanych zgłoszeń i materiału organizator dopuści do etapu kursowego 6 Wykonawców /Zespołów oceniając m.in. ich warsztat muzyczny i kreatywność w interpretacji. Organizator dokona oceny subiektywnej w oparciu o własne doświadczenie. Wykonawcom nie zakwalifikowanym nie przysługuje odwołanie.

8.

O dopuszczeniu do konkursu festiwalowego uczestnicy zostaną poinformowani w terminie do 30 czerwca zwrotnymi e-mail.

9.

Festiwal odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2015 roku w Karpaczu.

10.

Część konkursowa Festiwalu odbędzie się 6 sierpnia 2015, w Karpaczu, w godzinach 15.00 – 21.00.

11.

W części konkursowej Wykonawcy wykonywać będą po trzy własne utwory oraz jeden utwór Patrona Festiwalu.

12.

Utwór Patrona Festiwalu wybiera Wykonawca. Konkretny utwór patrona może być jednak wykonany konkursowo tylko jeden raz i przez jednego Wykonawcę. O rezerwacji przez Wykonawcę wybranego utworu Patrona decyduje kolejność zgłoszeń do etapu kwalifikacyjnego. Sugerowany jest wybór utworu mniej znanego. Organizator po otrzymaniu zgłoszenia potwierdza rezerwację utworu Patrona w terminie określonym w pkt. 8.

13.

O kolejności występów decyduje losowanie przed rozpoczęciem etapu konkursowego.

14.

Wykonywane utwory muszą być zagrane na żywo, playbacki oraz półplaybacki nie są dozwolone.

15.

Podczas koncertów konkursowych będzie zapewniony backline. Instrumenty artyści zapewniają sobie we własnym zakresie.

16.

Organizator dokonana wyboru laureata festiwalu po przesłuchaniach części konkursowej w dniu 6 sierpnia w oparciu o subiektywną ocenę jury i ogłosi wynik po zakończeniu przesłuchań.

17.

Skład jury zostanie ogłoszony przed rozpoczęciem etapu konkursowego.

18.

Wykonawca, który wygra konkurs otrzyma nagrodę w wysokości 1000,- zł, wystąpi 7 sierpnia na dużej scenie w części koncertowej oraz może otrzymać ewentualne nagrody sponsorów.

19.

Artystom, którzy zakwalifikują się do części konkursowej należeć się będzie zryczałtowany zwrot kosztów dojazdu na konkurs /300 zł/.

20.

Zwycięzcy konkursu należeć się będzie nocleg 6/7 sierpnia 2015 w Karpaczu.

 

 

 

regulamin Karpacz wolnej jeździe 2015

 

 

REGULAMIN

IV MISTRZOSTW POLSKI MOTOCYKLISTÓW W WOLNEJ JEŹDZIE

KARPACZ 2015

1.

IV Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe Karpacz 2015 odbędą się w dniach 7 – 8 sierpnia 2015, w tradycyjnej zlotowej konkurencji WOLNEJ JAZDY MOTOCYKLEM.

2.

Mistrzostwa mają charakter otwarty, mogą w nich startować wszystkie motocyklistki i motocykliści.

3.

W zawodach Mistrzostw zawodnicy mogą startować na motocyklach dowolnej marki jednak o charakterze turystycznym, chopperach  i cruiserach, pozbawionych wszelkich usprawnień ułatwiających wolną jazdę. Wyłącza się udział motocykli specjalistycznych i sportowych, zwłaszcza trial, cross i enduro, w kategorii których odbywają się inne zawody w randze Mistrzostw Polski.

4.

O dopuszczeniu konkretnego motocykla do zawodów decyduje komisja sędziowska.

5.

Zawody Mistrzostw będą podzielone na część kwalifikacyjną i konkursową.

6.

Cześć kwalifikacyjna odbędzie się na ok. 200 metrowym odcinku drogi, na którym dokonywany będzie pomiar czasu przejazdu startującego zawodnika. Każdy z zawodników ma prawo do dwóch przejazdów kwalifikacyjnych. Za wiążący wybierany jest lepszy – dłuższy czas przejazdu.

7.

Kwalifikacje będą się odbywały na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Bacówki” w dniu 7 i 8 sierpnia /szczegółowy harmonogram będzie dostępny w biurze i ogłaszany podczas Polish Bike Week/ i zakończą się nie później niż 8 sierpnia o godz. 14.00.

8.

Część konkursowa odbędzie się na ok. 200 m odcinku drogi, a zawody rozpoczną się po zakończeniu Wielkiej Parady Motocykli, w sobotę 8 sierpnia około godz. 17.00.

9.

Do części konkursowej zakwalifikowani zostają zawodnicy posiadający 8 najlepszych /najdłuższych/ czasów przejazdu z części kwalifikacyjnej.

10.

Część konkursowa będzie przejazdem w parach, a zwycięzcą zostanie zawodnik, który przekroczy linię mety jako drugi lub jego przeciwnik zostanie zdyskwalifikowany.

11.

Zarówno w kwalifikacjach jak i części konkursowej dyskwalifikacji ulega zawodnik, który podeprze się nogą, inną częścią ciała lub motocykla, skorzysta w tym celu z pomocy osób trzecich czy posiadanych albo zewnętrznych przedmiotów lub w sposób zauważalny zatrzyma się.

12.

Część konkursowa, odbędzie się systemem pucharowym, a wybór par do 1/8, 1/4 i 1/2 finału dokonany zostanie losowo.

13.

Udział w Mistrzostwach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 50 zł. lub posiadania tegorocznego znaczka lub koszulki Polish Bike Week W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymują: bezpłatny honorowy wstęp na imprezy Polish Bike Week Karpacz 2015, udział w zawodach mistrzostw z możliwością zdobycia tytułu Mistrza Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, otrzymania pucharu mistrzowskiego oraz tablicy w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, a także inne nagrody w zależności od deklaracji sponsorów np. nagrodowe pobyty w hotelach, oraz bezcenne i niezapomniane wrażenia.

14.

Podczas treningów oraz wszystkich rozgrywanych konkurencji zawodnicy zobowiązani są do używania kasków ochronnych. Bezpieczeństwo oraz stosowanie się do zasad „Fair Play” są najważniejszymi aspektami Mistrzostw – od zawodników wymagany będzie podczas przejazdu zdrowy rozsądek. Zawodnicy jeżdżący w sposób niebezpieczny będą zdyskwalifikowani, a w szczególnie rażących przypadkach wykluczeni z całych zawodów.

15.

Każdy Uczestnik bierze udział w Zawodach na własne ryzyko i odpowiedzialność, po jego stronie jest podjęcie decyzji odnośnie startu bądź jego przerwania w dowolnym momencie mając na względzie bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników zawodów. Każdy z zawodników zobowiązany jest posiadać aktualne NNW. Organizator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykroczenia popełnione przez zawodnika oraz szkody wynikłe z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Każdy z zawodników jest osobiście odpowiedzialny i zobowiązany do używania sprzętu nadającego się do bezpiecznego używania w warunkach pogodowych, które mogą wystąpić podczas rozgrywania Zawodów.

16.

Organizator nie odpowiada za jakiekolwiek zniszczenia, uszkodzenia bądź zaginięcie sprzętu podczas trwania Zawodów. Organizator nie odpowiada za kontuzje, utratę zdrowia lub życia, które mogą być wynikiem uczestnictwa w zawodach. Jeśli Sędziowie, Dyrektor Zawodów bądź obsługa Zawodów uznają, że zawodnik potrzebuje pomocy lub jakiejkolwiek asysty, zawodnik zobowiązany jest do przyjęcia tej pomocy oraz zastosowania się do wszelkich instrukcji wydanych przez ww. osoby bądź przez ekipę ratunkową.

17.

Zawodnik może zostać zdyskwalifikowany, jeśli zachowuje się niezgodnie z duchem sportowej rywalizacji, nie stosuje się do werbalnych lub pisemnych poleceń Dyrektora Zawodów, Sędziego Głównego bądź obsługi Zawodów, nie zakłada kasku ochronnego, będzie pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających.

18.

Uczestnikom przysługuje prawo do odwołania się od decyzji sędziów, a Organizator Zawodów zobowiązuje się do niezwłocznego rozpatrzenia wniesionego protestu.

19.

Organizatorowi przysługuje prawo odwołania lub przerwania zawodów, a także do zmiany niniejszego Regulaminu z powodów technicznych.

20.

Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z jednoczesnym złożeniem Organizatorowi przez Zawodnika oświadczeń o: zdolności do udziału w zawodach i o uczestnictwie na własną odpowiedzialność, o wyrażeniu przez zawodnika zgody na publikacje jego wizerunku, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zapoznaniu się i przestrzeganiu niniejszego regulaminu.

21.

Mistrzostwa będą rozgrywane mając za podstawę niniejszy regulamin oraz słowne i pisemne instrukcje wydane przez Dyrektora Zawodów.

22.

Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady IV Mistrzostw Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe.

Więcej artykułów…